اعطای تسهیلات وام خرید مسکن ( ترکیه – استانبول )

شرکت سرمایه گذاری آریاکینگ در چهارچوب فعالیت قانونی خود متقاضیان خرید مسکن را مطابق با شرایط جاری حقوقی و نظام مالی کشور ترکیه تحت پوشش خدمات تسهیلاتی وام قرار می دهد. از این رو متقاضیان می توانند جهت تشکیل پرونده با شرکت تماس حاصل نمایند. لازم به ذکر است تشکیل پرونده تقاضا مشتمل بر ارائه درخواست، مدارک شناسایی و تنظیم قرارداد خرید می باشد و کلیه خدمات حقوقی، مالی و قانونی پس از تشکیل پرونده و صدور معرفی نامه در اداره تاپو ( اداره ثبت اسناد ) انجام پذیر است.

پوشش 50 درصد قیمت خرید مسکن در قالب وام

5 درصد هدیه تخفیف نسبت به قیمت واقعی مسکن

پوشش خدمات اقامت حاصل از خرید مسکن به صورت رایگان

بازپرداخت هزینه یک ماه اقامت موقت در صورت عقد قرارداد 

انتقال سند رسمی ملک کمتر از چهار روز کاری به نام متقاضی

عدم نیاز به سپردن وثیقه قانونی و ضمانت رسمی

خرید ملک از طریق ارزهای دیجیتال

تداوم روند فروش مسکن با بیت کوین

با توجه به تبدیل شدن فناوری های دیجیتالی به بخش اجتناب ناپذیر از معاملات تجاری در زمینه های مختلف، ارزهای دیجیتالی روز به روز بیشتر به روش جایگزین برای پرداخت در معملات تبدیل می شوند؛ بدین ترتیب، روش های قدیمی تجارت،‌ جایگزین راه حل های قابل اعتمادتر و استفاده از فناوری های پیشرفته گردید. جایگزینی روش هایی چون قراردادهای دیجیتالی و پرداخت از طریق ارزهای دیجیتالی به ویژه در بخش هایی که حجم انتقال پول بالاست، بیشتر مورد بحث می باشند. از این رو، فناوری ارزهای دیجیتالی به عنوان یک روش پرداختی در فروش مسکن به عنوان روندی رو به رشد ادامه خواهد داشت.

افزایش فروش مسکن از طریق بیت کوین

با افزایش فروش مسکن در ترکیه با استفاده از بیت کوین، مخصوصا با توجه به اعطای حق شهروندی در ازای خرید بالای 250 هزار دلار توسط اتباع خارجی، فروش ملک به آنها توانسته جایگاه مهمی را در بازار ترکیه به خود اختصاص دهد. بر طبق آمار بدست آمده، حدود %25 این میزان از فروش به سرمایه گذاران خارجی، از طریق بیت کوین صورت گرفته است. این درحالی است که انتقال پول از خارج به داخل ترکیه با روش های قدیمی، روندی نسبتا طولانی و سخت داشته و در چنین شرایطی، مزیت استفاده از ارزهای دیجیتال بیش از پیش خود را نشان می دهد؛ چراکه پرداخت های انجام شده از طریق بیت کوین، می تواند خیلی سریعتر به حساب طرف مقابل واریز و به این ترتیب معاملات سریعتر انجام شوند.

بازدیدها: 52


× تماس با پشتیبان سایت