بخشنامه تخصیص اعتبار در حوزه اشتغال

در چهارچوب سیاست و اهداف راهبردی شرکت آریاکینگ، موضوع اعطای تسهیلات کسب و کار در حوزه نیروی انسانی و با سرانه هر نفر 1000 تا 6000 یورو در دستور کار شرکت قرار گرفت. این سرانه بنا به محل کسب و کار در کشورها متفاوت بوده و گروه بندی شده اند. بر همین اساس کارفرمایانی که مشکل تامین هزینه های حقوق و دستمزد نیروی انسانی را دارند و یا خویش فرمایان دارای کسب و کارهای کوچک و خانگی، می توانند در قبال ارائه تضامین تعهدی نسبت به شرایط ذیل از وام مذکور بهره مند شوند.

 1. در طول تسهیلات، 30 درصد از محصولات تولیدی اعم از کالا یا خدمات تحت مالکیت شرکت آریاکینگ قرار می گیرد. این درصد مطابق با ارزیابی فنی  کسب و کار و مذاکره متغیر می باشد.
 2. با توجه به لزوم رعایت اصل عقود اسلامی، این وام به صورت قرض الحسنه بوده و صرفا دارای کارمزد 2 درصدی می باشد که در ابتدای تشکیل پرونده می بایست توسط متقاضی پرداخت گردد.
 3. طبق قوانین نظام مالیاتی کشور ترکیه، هرگونه گردش مالی تحت نظام شرکتی دارای 18 درصد مالیات می باشد. از این رو مالیات مربوطه به هنگام پرداخت تسهیلات از اصل وام کسر می شود. چنانچه مدیریت منابع انسانی کارفرمایان در قالب سرمایه گذاری خارجی و در طول مدت بازپرداخت تسهیلات به شرکت آریاکینگ واگذار گردد، در قالب بسته حمایتی دولتی ترکیه و تحت تاثیر معافیت های مالیاتی شرکت های برون مرزی تسهیلات مذکور 12 درصد محاسبه می گردد.
 4. در طول تسهیلات، وام گیرنده اجازه تعطیلی فعالیت خود را ندارد. از این رو در صورت بروز هرگونه مشکل، کارفرما موظف است موضوع را به صورت رسمی به شرکت آریاکینگ اعلام نماید تا با اخذ تدابیر شایسته، مانع توقف فعالیت اقتصادی شود.
 5. پروسه زمانی اعطای تسهیلات از لحظه تشکیل پرونده 30 روز کاری می باشد. این پروسه زمانی شامل تشکیل پرونده وام، ارزیابی و جابجایی سرمایه می باشد.
 6. مدت زمان بازپرداخت وام 60 ماه است. که از ابتدای واریز و با دو ماه تنفس بازپرداخت آن شروع می شود.

شرکت مشاوره و سرمایه گذاری آریاکینگ با هماهنگی شرکت رایحه نوآور پارس در ایران مسئول ایجاد ساختارهای ارتباطی و شبکه ای حاصل از امنیت کسب و کار است. 

صدور قبض کارمزد تسهیلات

با توجه به سرانه ارزی پیش بینی شده، تسهیلات حقوق و دستمزد به ازای هر نفر نیروی انسانی، سهم گارمزد به ازای هر سند تسهیلاتی از 20 تا 240 یورو می باشد.

بسته به شرایط متقاضی که درخواست کننده چند سند تسهیلاتی می باشد، کارمزد نهایی محاسبه می شود.

پرداخت کارمزد برای تشکیل پرونده و در ابتدای کار برای متقاضی الزامی است. 

متقاضی می تواند وارد لینک زیر شده و صورت وضعیت پرداخت کارمزد همراه با شماره حسابهای قانونی را دریافت کند. بدیهی است پس از اخذ صورت وضعیت، معادل ریالی ثبت شده در صورت وضعیت را از طریق بانک پرداخت کرده و رسید آن را همراه با صورت وضعیت ضمیمه پرونده می کند.

تذکر:

 1. پس از پرداخت قبض می بایست وارد فرم درخواست وام شده و  اطلاعات خواسته شده را با دقت تکمیل و ارسال نمائید. 
 2. درصورتی که مشاهده کردید لینک صورت وضعیت کارمزد غیر فعال می باشد، نشان دهنده این است که سهم ماهانه تخصیص اعتبار پایان یافته و باید تا ماه میلادی جدید صبر کنید.

مدارک مورد نیاز

 1. مجوز فعالیت صنفی یا حقوقی
 2. لیست رسمی پرسنل ( ویژه کارفرمایان )
 3. چک شرکتی با امضای دو ضامن در پشت برگه ( جهت کارفرمایان ) و چک شخصی به ارزش معادل ریالی با امضای دو ضامن برای خویش فرمایان
 4. گواهی رسمی امضا
 5. اقرارنامه محضری مبنی بر اعطای 30 درصد سهم تولیدی کسب و کار به شرکت آریاکینگ و تا زمان تسویه بدهی.
 6. تصویر شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده
 7. صورت وضعیت کارمزد ( دریافت شده از سایت )
 8. اصل فیش واریزی بانکی جهت پرداخت کارمزد وام

فرم درخواست وام

لطفا فرم ذیل را تکمیل کرده و همراه با اصل مدارک به آدرس زیر مراجعه کنید و یا مدارک را پست کنید

تهران، یوسف آباد، تقاطع فتحی شقاقی و چهل ستون، پلاک 53، واحد 1 ، شرکت تضامنی سلیمی و شرکاء کیش 

شماره تماس واتساپ جهت پیگیری: 00989123954135

درخواست وام حقوق و دستمزد نیروی انسانی

بازدیدها: 70


× تماس با پشتیبان سایت